  • Credit Agricole Raty
Izolator Blowback do uchwytu SL60/SL100 Esab Cutmaster
ESAB
Numer katalogowy: 9-8213
Kod producenta: 9-8213
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0699488747493
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
Kup teraz 1 szt. i zapłać
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Izolator "Blowback" marki ESAB do uchwytów SL60 i SL100.
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Dysza 60A POWERMAX 1000/1250/1650 HY
szt. Do koszyka
Dysza 45A POWERMAX 65/85/105 HY
szt. Do koszyka
Nasadka ochronna 40-105A POWERMAX 65/85/105 HY
Elektroda A101/A141
Elektroda A101/A141
Dysza tnąca 35A plazma ESAB HANDYPLASMA