  • Credit Agricole Raty
Esab Cutmaster Osłona ceramiczna standard SL60/SL100
ESAB
Numer katalogowy: 9-8218
Kod producenta: 9-8218
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0699488747523
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
Kup teraz 1 szt. i zapłać
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pierścień dystansowy maszynowy 40-80A POWERMAX 1000/1250/1650 HY
szt. Do koszyka
Pierścień zwirowujący 100A POWERMAX 1000/1250/1650 HY
szt. Do koszyka
Dysza tnąca 45A plazma ESAB HANDYPLASMA
Dysza 40A bezstykowa do uchwytu SL60/SL100 Esab Cutmaster