Strona główna » AKCESORIA SPAWALNICZE » CZĘŚCI DO UCHWYTÓW » PLAZMA » Dysza 60A bezstykowa do uchwytu SL60/SL100 Esab Cutmaster
  • Credit Agricole Raty
Dysza 60A bezstykowa do uchwytu SL60/SL100 Esab Cutmaster
ESAB
Numer katalogowy: 9-8210
Kod producenta: 9-8210
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0699488747462
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
Kup teraz 1 szt. i zapłać
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dysza 60A bezstykowa do uchwytu SL60 i SL100 marki ESAB
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Dysza 45A POWERMAX 65/85/105 HY
szt. Do koszyka
Pierścień zawirowujący 105A POWERMAX 65/85/105 HY
szt. Do koszyka
Pierścień dystansowy ręczny 40-80A POWERMAX 1000/1250/1650 HY
Elektroda do uchwytu SL60/SL100 Esab Cutmaster
Elektroda 45A plazma LC45
Elektroda 45A plazma LC45